Panna Fotograf

O MNIE

Czy jako absolwentka copywritingu mam problem z napisaniem czegoś o sobie? A i owszem! Ale postaram się zrobić co w mojej mocy, żebyś mógł/mogła mnie lepiej poznać.

Jestem Ania! Tak, mów mi na Ty, niezależnie od wieku, w którym się znajdujesz .Staram się iść z uśmiechem przez życie i wykorzystywać je jak najlepiej potrafię (czyt. żyć w zgodzie ze swoim wewnętrzem) Jedni mówią, że jestem oazą spokoju, drudzy określają mnie mianem dobrej duszy, jeszcze inni promyczkiem. A jaka jestem naprawdę? Jestem składanką przeróżnych przeżyć i doświadczeń – jak każdy z nas. Przez swoje 25 letnie życie nauczyłam się pozwalać sobie doświadczać wszystkich emocji i nie krytykować siebie za żadne z nich. 

Fotografia wkradła się w moje życie już w dzieciństwie, ja zrobiłam dla niej miejsce w moim sercu i tak sobie trwamy do dziś! 

Lubię pamiętać, że życie ma się tylko jedno! Dlatego zdecydowałam się iść za głosem serca i tworzyć dla Was piękne fotograficzne wspomnienia. Fotografuję rodziny, pary zakochanych, kocham sesje kobiece! Dodatkowo wspieram polskie marki w zaprezentowaniu ich produktów z jak najlepszej strony. W moim słowniku zwrot „jestem niefotogeniczny” nie istnieje! Podczas sesji stawiam na naturalność i dobrą atmosferę. Zależy mi, żebyście czuli się swobodnie i czas przed aparatem potraktowali jako czas dla siebie

A co poza zdjęciami? Bliscy, podróże, natura, dobre jedzenie no i kawa! Tak z grubsza mogłabym opisać swoje życie.

Jeżeli chcesz poznać mnie bliżej zapraszam na mojego Instagrama, bloga i oczywiście na wspólne zdjęcia!
Mam nadzieję do zobaczenia