Panna Fotograf

PORTFOLIO

sesje kobiece

OPINIE

Natalia
Natalia
Read More
Wczoraj dotarły zdjęcia! Jestem zachwycona każdym kadrem nie sądziłam, że uda Ci się to tak pięknie uchwycić! Czas spędzony na sesji wspominamy bardzo dobrze , zadbałaś o atmosferę. Dziękujemy za miło spędzony dzień. Polecamy!
Mateusz
Mateusz
Read More
Zwrot "jestem niefotogeniczny" faktycznie nie istnieje w słowniku Ani. Wiele razy pomogła mi uwierzyć, że jednak dobrze mogę wyglądać na zdjęciach. Mogę też polecić Anie KAŻDEMU. W każdą sesję wkłada całe serduszko. Posiada wiele pomysłów na ciekawe ujęcia z różnych perspektyw, jest otwarta na pomysły każdej osoby. Atmosfera podczas zdjęć jest bardzo ważna, u Ani jest pełen luz, nie ma żadnego spięcia, pomaga rozluźnić się przed pstrykaniem foteczek. Jednym zdaniem: Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i co najważniejsze pasja prosto z serduszka.
Marcelina
Marcelina
Read More
Foty są cudowne, Bardzo Ci dziękuję z całego serducha!! Mega to zrobiłaś. I uwieczniałas tyle super chwil I wszystkie wyglądamy pięknie!
Jadzia
Jadzia
Read More
Ooooo mój Booooże! Ania! Nie spodziewałam się tak ładnych zdjęć! Serio!!! Jestem w szoku! Dziękujemy Ci bardzo! (Aż mam ochotę robić co tydzień sesje z Tobą haha)
Klaudia
Klaudia
Read More
Ogólnie muszę Ci to napisać, ale te zdjęcia są dokładnie takie jakie chciałam mieć! Bardzo Ci Ania dziękuję, że umiałaś złapać takie ujęcia, na których jestem naturalna, bez żadnych wymuszonych uśmieszków lub min. Zdjęcia są no po prostu FANTASTYCZNE!!! Oglądałam je chyba z 3x hahahahah (i to nie ze względu na mnie, tylko na fakt, że są no po prostu mega petardyczne!) Jeszcze raz dziękuję
Ewa
Ewa
Read More
Dziękujemy ze piękną sesję. Twoja naturalność mega nas ośmieliła i zdjęcia są piękne. Tak jak sobie wyobrażałam. Dziękuję!
Marysia
Marysia
Read More
Aniu! Piękne zdjęcia! Baaaardzo dziękujemy! już nie mogę się doczekać jak trafią na ściankę zdjęciową, którą zamierzam zrobić
Justyna
Justyna
Read More
Bardzo jeszcze raz Tobie dziękuję! Jesteś.... Niemożliwa .!. Pierwszy raz podobam się sobie na zdjęciach i to tak wiesz.. naprawdę!
Natalia
Natalia
Read More
Aniu, ja nigdy w życiu tak pięknie nie wyglądałam, dziękuję bardzo! Już chcę kolejną sesję!
Maks
Maks
Read More
Ale sztosiwo!!! hcę Ci tylko napisać, że te wszystkie zdjęcia są po prostu genialne!!! Jeszcze raz Ci ogromnie dziękuję robią wrażenie!!
Ann
Ann
Read More
Thank you so much for best shooting ever, I recommend for 200% My photos are really amazing and was really easy and comfortable work with You, I wish you have a lot of clients))
Justyna
Justyna
Read More
Z calego serca polecam!❤️Robiłam u Ani sesję w kawiarni o,której myślałam już jakiś czas 🙂 Efekt końcowy był dokładnie taki jakiego chciałam🥰❤️Zdjęcia wyszly pięknie i naturalnie🥰 Ponadto Ania jest przemiłą i ciepłą osobą🤗,sesja przebiegla w milej i luźnej atmosferze,a co najważniejsze bez żadnego stresu.Tak więc jeśli ktoś jest pierwszy raz przed obiektywem nie musi się bać (Ania da wskazówki 😉) Na pewno na jednej sesji nie skończę😁
Edyta
Edyta
Read More
Z Całego serca polecam sesję u PANNA fotograf 👑 Doskonała atmosfera, zaangażowanie i wszelka pomoc podczas realizacji sesji 😊 Bardzo dziękuję za piękną sesję ☺️☘️👑🥰
Previous
Next