Panna Fotograf

„Wiesz czego najbardziej żałuję z okresu ciąży? Że nie zrobiłam sobie takiej profesjonalnej sesji brzuszkowej.”

Usłyszałam to już niejednokrotnie z ust kobiet, które gdzieś kiedyś spotkałam. Te słowa siedzą mi w głowie i wiem, że jeżeli będę kiedyś w ciąży, to na taką sesję na pewno się zdecyduję!

sesja ciążowa w domu

Ale nie o to chodzi, żeby pluć sobie w brodę, że czegoś się nie zrobiło. Jak to mówią trzeba wyciągać wnioski i żyć dalej! Dlatego gdy jakaś bliska mi osoba jest w ciąży, pilnuję, żeby taką sesje miała. I na wstępie chcę Was również do tego zachęcić 🙂

Wasza znajoma /przyjaciółka /siostra /kuzynka /szwagierka jest w ciąży? Namówcie ją na sesję brzuszkową, na pewno będzie Wam wdzięczna za tak wspaniałą pamiątkę!

Domowa sesja brzuszkowa

Po tym wstępie chcę przejść do pokazania Wam rodzinnej sesji ciążowej, którą niedawno robiliśmy z Marysią i Jankiem u nich w domu. Zależało mi, żeby pokazać miłość i ciepło, które bije od tych dwojga. I takie właśnie są te zdjęcia pełne czułości o spokoju. Robiąc sesję ciążową w domu, mamy do dyspozycji naprawdę wiele możliwości! Łóżko, kanapa, podłoga, sypialnia, kuchnia, pokój przygotowany dla Waszego Maluszka- nie ma ograniczeń!

sesja brzuszkowa bydgoszcz
domowa sesja ciążowa Bydgoszcz
domowa sesja ciążowa
sesja ciążowa bydgoszcz

 Kobieca sesja ciążowa

Umawiając się z Wam na sesję brzuszkową zawsze pytam, czy chciałybyście też kilka bardziej kobiecych kadrów. To wyjątkowy stan dla każdej z nas, dlatego jeżeli tylko macie na to ochotę, to wykonujemy bardziej sensualne, kobiece zdjęcia. Mogą być to kadry w bieliźnie lub koszuli, z partnerem lub bez.

Sesja ciążowa- kiedy? W którym tygodniu najlepiej ją zrobić?

To jedno z podstawowych pytań rodzące się w Waszych głowach. Mówi się, że najlepiej wykonać takie zdjęcia między 28 a 34 tygodniem ciąży. Czy to prawda? Tak, wtedy brzuszek jest już zazwyczaj dobrze widoczny, a przyszłe mamy nie są jeszcze bardzo opuchnięte. Ale czy to jedyny słuszny termin? Na pewno nie! Zdjęcia, które widzicie były wykonane w 9 miesiącu ciąży i szczerze mówiąc większość sesji ciążowych, które ostatnio wykonywałam, odbywało się właśnie w 8-9 miesiącu ciąży. Jak to mówią lepiej późno niż wcale!

sesja ciążowa Bydgoszcz

Sesja ciążowa cena

Cenę za taką sesje każdy fotograf oczywiście ustala indywidualnie. Mój cennik jest widoczny na mojej stornie internetowej w zakładce „oferta”. Oprócz standardowej oferty mam też przygotowany pakiet sesja ciążowa + sesja noworodkowa, w korzystniejszej cenie. W razie jakichkolwiek pytań możecie zawsze do mnie pisać poprzez formularz kontaktowy lub w moich mediach społecznościowych.

Sesja zdjęciowa na prezent

Jeżeli chcielibyście sprawić Wyjątkowy prezent bliskiej Wam osobie (może być to prezent urodzinowy lub prezent na baby shower lub po prostu niespodzianka bez okazji :D) Możecie wykupić voucher sesję ciążową. Przyznam, że uwielbiam  takie oryginalne prezenty.  I uważam, że są one jednymi z najbardziej wartościowych!

sesja zdjęciowa na prezent

Sesja ciążowa- czy warto?

Na to pytanie oczywiście każdy powinien odpowiedzieć sobie sam, ale moim zdaniem warto i to bardzo! Myślę, że żadna z kobiet jeszcze nigdy nie żałowała zrobionej sesji brzuszkowej. Tak jak podobno nikt nigdy nie żałował zrobionego treningu 😛 Ale przy treningu trzeba się trochę namęczyć, a na sesję przychodzisz i się relaksujesz 😀

sesja ciążowa bydgoszcz

Czas leci szybko, zanim się obejrzymy już nasz Maluch jest na świecie, a potem raz dwa już staje się dużym przedszkolakiem. A wspomnienia, zwłaszcza te zatrzymane na zdjęciach to bezcenna  pamiątka. To jak? Widzimy się na sesji? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *